Dziecięca Msza Święta

Dnia 5 marca o godz: 9:30 odbyła się uroczysta Msza Święta przygotowana przez dzieci ze wspólnoty Miracle. Zaangażowanie Animatorek oraz pomoc Księży, przynoszą piękne i owocne efekty. Dzieci spotykają się co poniedziałek, na zajęciach wszyscy uczą się współpracy i wspólnego działania, szacunku do starszych, pokory i zrozumienia. Zabawy rozwijają u dzieci kreatywność a wspólne śpiewanie ćwiczy pamięć i rytmikę. To pierwsze kroki jakie dzieci stawiają we wspólnocie.
Na wczorajszym spotkaniu zjawiło się 37 dzieci! – To ogromnie nas cieszy i zachęca do dalszej pracy i działania. – Mówią animatorki.
W zajęciach biorą udział również dzieci, które już w maju przyjmą I Komunię Świętą. Wspólnota MIRACLE to wspaniałe przygotowanie do przyjęcia Pana Jezusa.
Trzymamy kciuki za dziewczyny i ich podopiecznych. Niech każda niedziela będzie uwielbiana przez dzieci, tak jak ta ostatnia.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia co poniedziałek o godz: 15:30 w salce obok plebanii wszystkie dzieci, które chcą budować w sobie miłość do Boga.

fot: JŚ