Dzień Ojca 2017

Niezwykłą niespodziankę przygotowały dzieci z Juszczyny dla swoich Tatusiów. Mszę Świętą odprawiał Ks. Andrzej Bojda wraz z ks. Andrzejem Zawadą. Przedstawienie przygotowane przez Panią Dorotę Tracz i młodzież, która już niebawem przystąpi do sakramentu bierzmowania była przepiękna. Ojcom łzy pchały się same do oczu. Na uroczystości byli obecni również rodzice naszego Ks. Proboszcza. To niezwykła uroczystość, podziękowanie naszemu Ojcu za dary nauki, pokory i miłości jaką nas darzy. Miejmy nadzieję, że ta uroczystość razem z dniem Matki zapisze się na zawsze w naszych sercach i co rok będzie ona celebrowana w równie piękny sposób.

Z okazji Twojego Święta, za wczoraj i za dziś,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności
za wszystkie dla nas trudy i starania
składamy Ci dzisiaj podziękowania.

KOCHAMY CIĘ TATO.

Zapraszamy na fotorelację: