I Komunia Święta

„Dziś radość dla Ciebie niesłychana, bo idziesz z miłością na spotkanie Pana. Pamiętaj, że On Cię zawsze usłyszy czy modlisz się głośno czy w głębokiej ciszy.”

O swojej modlitwie za wszystkie dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. zapewnił papież Franciszek podczas audiencji ogólnej w Watykanie. „Modlę się, aby zawsze napełniała je Boża radość, pokój i miłość, i by z pomocą swoich najbliższych zachowały na całe życie swoją dziecięcą niewinność i ufność w Panu” – powiedział Ojciec Święty.

Najserdeczniejsze życzenia dla Dzieci przyjmujących po raz pierwszy dzisiaj do swojego serca Pana Jezusa. Nigdy nie bójcie się powiedzieć „wierzę”, nie wstydźcie się zaśpiewać „kocham”. Niech Jezus na zawsze zamieszka w Waszych sercach.

 

Post Author: Agnieszka Zemczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *