Miracle

Wspólnota Dzieci „Miracle”

Dnia 6 lutego 2017 r. odbyło się pierwsze spotkanie nowo powstałej Wspólnoty „Miracle”. Wspólnota została stworzona z myślą o wszystkich Dzieciach z naszej Parafii. Celem formacji jest przybliżenie i uwielbienie Boga poprzez śpiew i wspólną zabawę. Ogromne zainteresowanie wśród Najmłodszych Parafian przyniosło w efekcie grupę blisko 30 osób. Wśród uczestników byli reprezentanci klas I, II, III oraz IV.

Pierwsze spotkanie miało charakter typowo organizacyjny. Rozpoczęliśmy spotkanie od wspólnej modlitwy, której przewodniczył Ksiądz Wikary. Jako, że było to spotkanie inicjujące pracę Wspólnoty, animatorzy na początku poprowadzili zabawy, które miały zintegrować grupę. Dzieci, które już tworzą Naszą Wspólnotę posiadają ogromną energię i chęć do pracy, co mamy nadzieję przyniesie w niedalekiej przyszłości piękne rezultaty na Chwałę Panu i całej Parafii.

Dlatego, kierujemy ogromny apel do Rodziców i Dziadków by pomogli nam w tworzeniu tego nowego i pięknego dzieła. Może Wasze dziecko ma wiele ukrytych talentów, które uda się nam wykorzystać w pracy Naszej Wspólnoty? Jeszcze raz, serdecznie zapraszamy do tego by zasilić kręgi Wspólnoty – czekamy na każdego z Was! Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (13.02) o godzinie 15:30 w salce koło Plebanii.

Wszystkie nasze działania oraz relacje ze spotkań można śledzić na naszej stronie na facebooku!

@ wspolnota.dzieci.miracle