Wigilijka wolontariuszy ŚDM.

W ubiegła środę w świetlicy Domu Ludowego miejsce miała wigilijka wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży. Podczas tego wspólnego spotkania podsumowaliśmy wspólnie miniony, pracowity dla nas rok. Podziękowaliśmy sobie za wzajemną pomoc, dzięki której mogliśmy tak wiele zdziałać! Nie mogło zabraknąć również życzeń bożonarodzeniowych. Na każdego z wolontariuszy czekała specjalna paczka, przygotowana przez naszą szefową- Anię 😉 Jak widać na
zamieszczonych zdjęciach prezenty przypadły do gustu każdemu, a co najważniejsze wywołały uśmiech na naszych twarzach. 

Wszyscy wolontariusze ŚDM pragną życzyć każdemu zdrowych, spokojnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia! Oby rodzący się Chrystus znalazł miejsce w naszych
sercach!

Wesołych Świąt!

Post Author: Jakub Polak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *